Title Image

Twoja pierwsza wizyta

a

Infolinia

Zadzwoń i zamów badanie lub usługę patronażową do domu.

a

Kalendarz wizyt

Z uwagi na indywidualny charakter wizyt, jak i różny czas trwania – każdą wizytę  poprzedzamy konsultacją telefoniczną. Aby najszybciej zamowić badanie, skontaktuj się z naszą infolinią.

a

Godziny pracy

Zamówienia przez Messengera 24/7

Poniedziałek - Piątek 8.00-16.00
Sobota - Niedziela Indywidualnie

Przenosimy usługi medyczne
do Twojego domu

Wykonujemy badania laboratoryjne z krwi, moczu i kału. W naszej ofercie jest ponad 1000 specjalistycznych badań. Badanie w domu trwa ok 20 min, wyniki wysyłamy mailem do Ciebie i Twojego lekarza, a dzięki archiwizacji masz do nich wgląd zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Ceny

Ceny naszych usług nie przekraczają średnich cen dostępnych w stołecznych przychodniach. Nie pobieramy opłat za dojazdy w strefie miasta, dbając przede wszystkim o wygodę naszych pacjentów. Badania poniżej kwoty 120 zł są objęte opłatą pielęgniarską 50 zł. W wypadku większej liczby pobrań w ramach jednego zlecenia, nieprzekraczających 120 zł każde, opłata pielęgniarska do indywidualnego ustalenia.

Strefy

Nasze usługi możesz zamówić w Warszawie i okolicach. Operujemy w dwóch strefach: miejskiej i podmiejskiej. Strefa A – w obrębie granic miasta Warszawa. Strefa B – do 40 km od centrum miasta Warszawa, ale poza granicami. W tym wypadku pobieramy opłatę dodatkową w wysokości 50 zł.

Terminy realizacji zleceń

Poza podstawowym serwisem świadczymy również usługi ekspresowe oraz w weekendy. W nagłych przypadkach jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę. Noc / Weekendy – dopłata 50 zł. Express – pobrania nagłe do indywidualnego uzgodnienia.

a

Dlaczego my?

Na służbę zdrowia trzeba czekać, a u nas nie musisz. Przyjeżdżamy do domu, oszczędzając Twój czas, nerwy i pieniądze. Nasze ceny są negocjowalne, a my staramy się bardziej niż inni. Twój komfort psychiczny i fizyczny to cel, która nam przyświeca. Jesteśmy profesjonalistami, z doświadczeniem i przede wszystkim kierujemy się szacunkiem. Nasza platforma jest otwarta i każdy może ocenić naszego pracownika, jego pracę, a dzięki temu nasze usługi.

Polityka cenowa

Gwarancja niskiej ceny. Jeśli znajdziesz lepszą cenę za zamówioną usługę, zaproponujemy Ci zmianę oferty, jeśli to będzie możliwe. Pamiętaj jednak, że mamy personel najwyższej klasy, dzięki temu nasi klienci są zawsze zadowoleni i chętnie do nas wracają. Nie zawsze uda się przebić najniższą cenę, ale będziemy próbować.

Partnerzy na całe życie

Naszą misją jest dbać o Twoje zdrowie lub o jego powrót w najwygodniejszy sposób z możliwych, przenosząc usługi do Twojego domu. Myślimy nowocześnie i rozumiemy, że życie w mieście wymaga dobrej organizacji, oszczędności czasu i wydatków. Dlatego jesteśmy. Będziemy cyklicznie dodawać nowe usługi, abyś czuł, że robimy wszystko, co możliwe, aby Ci pomóc. Życzymy zdrowia!

Skontaktuj się z nami po więcej informacji lub umów wizytę